MUSTELA CICASTELA CREME REPARATRICE *40ML Trego me te zmadhuar

MUSTELA CICASTELA CREME REPARATRICE *40ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MUSTELA CICASTELA CREME REPARATRICE *40ML

Kremi riparues CICASTELA eshte ideal per te gjitha lendimet e lekures se bebit qe ne porsalindje perfshire bebat qe sapo kane dale nga neonatologjia.

  • Promovon rigjenerimin e lekures(acidi hialuronik).
  • Lehteson/peteson menjehere dhe ne menyre perfundimtare irritimet dhe ndjesine e sikletshme (Pantenoli).
  • Dizinfekton epidermen (rame-zinco).
  • Mbron barrieren e lekures dhe ruan pasurimin e qelizave te lekures (Perseose Avocado).
  • Tekstura barriere e kremit riparues CICASTELA krijon nje film mbrojtes aspak te yndyrshem apo ngjites. 

Ku mund te perdoret?

Per te gjithe irritimet siperfaqesore, skuqjet e lokalizuara, tharje apo lendime te lekuresrreth gojes, cikatrice, te gervishura, skuqje ne zonen e panolines, shenja te mbetura nga varicella, pickime insektesh. 

Menyra e perdorimit:

Aplikohet dy here ne dite ne zonen e interesuar apo te prekur, lihet te thahet mire e te perthithet nga lekura.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori