Vichy Idealia Yeux *15Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Idealia Yeux *15Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,040.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEALIA YEUX *15ML

Pёr  rrudhat e vogla, rrathet e zinj rreth syve.
Trajtim perfekt i syve pёr njё shikim ideal.

Trajtimi i parё pёr Sytё  nga Vichy pёr njё shikim ideal

Përbërësit:me njё kompleks DRM-Bright (Epéruline + Pro + Cysteine Vitamin CG) + kafeina + vitamina B3 + pigmente shkёlqyese tё menjёhershme nё veprim kundёr difekteve tё zonёs rreth syve .

Përdorimi:Aplikojeni ne mëngjes ose/dhe në darkë përreth syve

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori