BEURER ACTIVITY SENSOR AS98

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BEURER ACTIVITY SENSOR AS98

Ore me sensor aktiviteti. Regjistron aktivitetin fizik dhe ciklin e gjumit. Me ane te aplikacionit ''Beurer HealthManager'' mund te ruani me lehte te dhenat dhe te shikoni ecurine tuaj. 

 • Mat pulsin nepermjet sensorit optik
 • Dergon njoftime per telefonata, SMS dhe mesazhe
 • Bluetooth® per te transferuar te dhenat ne aparatin smartphone
 • Ekrani Touchscreen
 • Gjurmon aktivitetin fizik dhe gjumin
 • Gjurmim aktiviteti: numri i hapave, distanca, llogaritja e kalorive te harxhuara, kohezgjatja e aktivitetit, arritja e targetit ditor
 • Gjurmimi i alktivitetit te gjumit: levizjen gjate gjumit, kohezgjatjen e gjumit 
 • Kapacitet memorie per 1 muaj
 • Rikujtues levizje
 • Funksion alarm
 • Kunder ujit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori