VICHY LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C ANTIAGE *10AM

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C ANTIAGE *10AM

Formule e perqendruar me 10% vitamine C, Acid Hialuronik, Peptide dhe uje termal Vichy. Targeton linjat e lehta, rrudhat dhe i jep lekures shkelqim. 
Pa fragranca, pa parabene. 
Paketimi i qelqit ndihmon ne ruajtjen e sterilitetit te produktit duke ruajtur te gjitha efektet e perberesve. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke perpara vendosjes se hidratuesit. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori