LA ROCHE POSAY REDERMIC R EYES *15ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY REDERMIC R EYES *15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,320.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY REDERMIC R EYES *15ML

Ky krem fale pranise se retinolit zvogëlon dukshëm pamjen e rrudhave,shenjat e lodhjes dhe të moshës rreth syve : rrudhat e thella dhe rrathët e zinj. Kjo formulë unike siguron menjëherë një efekt mbushës të dukshëm.

Inovacion për sy sensitiv

  • Zbut dhe tërheq lëkurën rreth zonës së syve.
  • Redukton shenjat e lodhjes.
  • Pa paraben
  • Pa aromë
  • Testuar dermatologjikisht
  • Tekstura e lehtë e xhelit siguron efekt mbushës menjëherë

Perdorimi:

Rekomandohet për përdorim gjatë natës. Nëse aplikohet në mëngjes, vendosni një krem ​​kundër diellit pas aplikimit. Aplikojeni duke e masazhuar nga këndi i brëndshëm i syrit përjashta. Nëse ndjesia e diskomfortit ndodh gjatë përdorimit të parë, lini një hapësirë deri në përdorimin e rradhës derisa lëkura të mësohet me retinolin.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori