LA ROCHE POSAY VITAMIN C EYES *15ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY VITAMIN C EYES *15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY VITAMIN C EYES *15ML

La Roche-Posay Redermic C Eyes është një krem për kujdesin e konturit të syve, për sytë e ndjeshëm.

  • Acidi hialuronik i fragmentuar zbut menjëherë lëkurën.
  • Manoza, një sheqer rigjenerues, optimizon ndërveprimin me dritën dhe zbut parregullsitë e lëkurës.

Tekstura rimbushëse është e lehtë dhe e freskët, duke lënë një fund të butë dhe jo vajor. Lëkura është më e fortë, linjat e holla zbehen dhe rrudhat korrigjohen. Konturi i syve është e njëtrajtshëm dhe  sytë më rrezatues.

Perdorimi:

Përdoreni në mëngjes, duke e masazhuar nga këndi i brendshëm i syrit përjashta. Nëse ndjesia e diskomfortit ndodh gjatë përdorimit të parë, lini një hapsirë deri në përdorimin e rradhës derisa lëkura të mësohet me retinolin.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori