LA ROCHE POSAY ANTHELIOS AGE CORRECT SPF 50* 50ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS AGE CORRECT SPF 50* 50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS AGE CORRECT SPF 50* 50ML

La Roche-Posay Anthelios Age Correct Daily Care SPF 50 është një kujdes për fytyrën që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe korrigjimin e shenjave të plakjes të shkaktuara nga ekspozimi ditor UV, falë fotokorrektimit. Vepron në zvogëlimin e rrudhave dhe korrigjimin e njollave të errëta.

Falë Cellox-B3 TECH Kompleksi ditor i mbrojtjes (Mexoryl XL + Vitamina B3 & E + uji termal nga La Roche-Posay), ai ofron një veprim të trefishtë:

Mbrojtje e lartë: UVB / UVA.
Kufizon ngjitjen e grimcave të ndotjes në lëkurë.
Parandalon stresin oksidativ të shkaktuar nga ndotja dhe rrezet infra të kuqe.
Përbërësit e tij aktivë korrigjues (Acid i fragmentuar hialuronik + Phe-resorcinol + Niacinamide) plotësojnë formulën për efektivitetin kundër plakjes.
Tekstura e saj jo vajore lë një përfundim të mëndafshtë dhe lëkurë të hidratuar.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mënyrë uniforme në të gjithë fytyrën tuaj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori