BEURER PULSE OXIMETER *PO35

Produkt i ri

6 Artikuj

In stock

L6,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BEURER PULSE OXIMETER *PO35
Me këtë oximetër mund të masni oksigjenin në gjak, një vlerë që mund të jetë e nevojshme nëse ushtroni sport në lartësi ose në rast të problemeve shëndetësore. Ritmi i zemrës tregohet gjithashtu grafikisht në ekranin me ngjyra. Mat oksigjenin në gjakun arterial (SpO2) dhe rrahjet e zemrës (matja e pulsit) Veçanërisht i përshtatshëm për personat me:
• Probleme të zemrës, sëmundje pulmonare obstruktive kronike, astmë bronkiale
• Mund të përdoret gjithashtu gjatë aktiviteteve sportive në lartësi
• Ekran me ngjyra me 4 perspektiva shikimi
• Ndricimi i ekranit i i rregullueshëm Tregon në mënyrë grafike rrahjet e zemrës
• I vogël dhe i lehtë, për t’u përdorur në shtëpi ose në lëvizje
• Fiket automatikisht
• Treguesi i zëvendësimit të baterisë
• Cante me rrip

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori