KORFF CLEAN. REGENERATING ESSENCE TREATMENT*200ML Trego me te zmadhuar

KORFF CLEAN. REGENERATING ESSENCE TREATMENT*200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KORFF CLEAN. REGENERATING ESSENCE TREATMENT*200ML

Xhel pastrues delikat për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

Produkt me një teksturë të freskët që pastron në thellësi dhe heq me lehtësi make up-in.

I pasuruar me ekstrakte të Ganoderma lucidum lëkura është e butë dhe e lëmuar.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa SLS, SLES
  • E testuar dermatologjikisht.
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni. Thajeni butësisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori