RILASTIL ACNESTIL GEL DETERGENTE *200ML Trego me te zmadhuar

RILASTIL ACNESTIL GEL DETERGENTE *200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,310.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL ACNESTIL GEL DETERGENTE *200ML

Xhel lares per perdorim te perditshem, purifikues, ekuilibrues per lekura te yndyrshme me imperfeksione dhe tendence akneike. 
I pershtatshem edhe per lekurat me delikate. Pa SLS, SLES, pa parabene dhe pa ngjyrues. 

Pastron pa prishur filmin hidrolipidik te lekures.

Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht. 

Perdorimi: 
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke, shkumohet dhe me pas shplahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori