DOPPEL HERZ AKTIV MAGNESIUM+CA+D3 *20BUSTINE Trego me te zmadhuar

DOPPEL HERZ AKTIV MAGNESIUM+CA+D3 *20BUSTINE

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,130.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DOPPEL HERZ AKTIV MAGNESIUM+CA+D3 *20BUSTINE

Sistemi imunitar eshte mekanizmi natyral mbrojtes i organizmit tone kunder patogjeneve. Sistemi imunitar i femijeve duhet te kaloje semundje te ndryshme derisa te arrije eficencen e atij te nje te rrituri. Immunoprotect Junior nga Doppelherz® permban vaj te farave te zeza qe njihet mire per fuqizimin e imunitetit, i kombinuar me vitaminat A, C, D, E dhe Zink qe mbeshtesin funksionimin e sistemit imunitar.

–Nje kapsule ne dite
–150mg Vaj farave te zeza
–Vitamina antioksidante per nevojat e femijeve: 30mg vitamine C, 3mg Vitamine E dhe 3mg Zink.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori