NOVEXPERT CLEANSING OIL WITH 5 OMEGAS *150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,250.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT CLEANSING OIL WITH 5 OMEGAS *150ML

Vaj pastrues i pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave.

Nje produkt i vetem qe ofron pastrim make-up, pastrim lekure, anti-pollution, hidratim dhe butesi. 
4 veprime kryesore nga 1 produkt i vetem: 
- Pastron lekuren dhe largon make up: Pastron te gjitha llojet e make up nga fytyra, syte dhe buzet. 
- Butesi dhe hidratim si rezultat i pranise se 5 omegave ne permbajtje. 

Ne paketim perfshihet dhe nje diskete 100% pambuk shumeperdorimshe e cila mund te lahet ne lavatrice ne 40°C. 

Permbajtja:

  • Vaj nga farat e CAMELINA SATIVA - e pasur ne vitamine E dhe Omega 3,6,9
  • Vaj nga HIPPOPHAE RHAMNOIDES - E pasur me vitamine A,C,E dhe Omega 3,6,7,9
  • Vaj nga farat e PLUKENETIA VOLUBILIS - e pasur ne Vitamine E dhe Omega 3,6,9
  • 4-POLYGLYCERYL OLEATE - agjente pastrues marre nga ulliri
  • Vaj nga farat e PUNICA GRANATUM (shege) - E pasur me Vitmaine E dhe Omega 3,5,6,9.
  • Vaj MARULA - e pasur me vitamine C dhe Omega 3,6,7,9
  • Vaj nga farat e SUSAMIT - e pasur me vitamine E dhe Omega 3,6,9
  • Vaj JOJOBA - e pasur me Omega 7,9
  • TOCOPHEROL - vitamine E e marre nga soja
  • Vaj LULEDIELLI - e pasur me Omega 6,9
Perdorimi:
Aplikohet ne copen e pambukut disa pika nga vaji dhe behet pastrimi i make up. 
Aplikimi mund te behet dhe duke i hedhur disa pika ne duar dhe duke masazhuar me pas fytyren. Ne fund sheplahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori