NOVEXPERT EXPRESS RAD.CLEAN.FOAM VIT.C *150ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT EXPRESS RAD.CLEAN.FOAM VIT.C *150ML

Lares ne trajte shkume e pershtatshme per te gjitha tipet e lekurave. 
Veprim pastrues, heqes make-up dhe eksfoliues. 

Tekstura e lekures ridefinohet dhe transformohet si rezultat i nje veprimi shkelqyes qe jep laresi. Pa ingrediente abrazive. 

Permbajtja:

  • Xhel nga ALOE BARBADENSIS 
  • ASCORBYL GLUCOSIDE - Derivat vitamine C marre nga patatja dhe misri.
  • Ekstrakt nga CARICA PAPAYA (PAPAYA)
  • COCO-GLUCOSIDE dhe DECYL GLUCOSIDE  - Agjenjte pastrues marre nga Palma, Kokosi, Misri dhe Gruri
  • DISODIUM COCOYL GLUTAMATE dhe SODIUM COCOYL GLUTAMATE - Agjent pastrues marre nga Arra e kokosit
  • GLUCONOLACTONE - Eksfolies i siperfaqes se lekures marre nga Misri
  • GLYCERIN - Ajgjent Hidratant
  • ZINC PCA - Mineral
  • Uje organik nga PORTOKALLI

Perdorimi:
Aplikohet ne fytyre te njomur, lihet per 20 sekonda me pas masazhohet per 10 sekonda dhe me pas shpelahet. Pastrimi me kete lares eshte mjaftueshem vetem 1 here ne dite, preferohet ne darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori