NOVEXPERT LIP'UP *8ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT LIP'UP *8ML

Jep volum buzeve, ushqen, zbut, hidraton dhe ka veti anti rrudhe. 
100% me perberes natyrale dhe organike. 

Permbajtja:

 • Ekstrakte alge nga ALARIA ESCULENTA EXTRACT- booster i kolagjenit dhe acid hialuronik
 • BISABOLOLOL - veti zbutese dhe kunder hiperpigmentimeve
 • Gjalp SHEA - veti qetesuese dhe hidratuese
 • Ekstrakt COCCINIA INDICA 
 • Ekstrakt COMMIPHORA MUKUL RESIN 
 • Ekstrakt CROTON LECHLERI RESIN - Veti riparuese dhe qetesuese
 • HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES - poligliceride vegjetlae me veti hidratuese
 • Ekstrakt i lules dhe farave te MELIA AZADIRACHTA (Zambak Persian)
 • Hyaluronic Acid (Biotechnology and Wheat)
 • TOCOPHEROL - Vitamine E marre nga Soja
 • Vaj ARGANI
 • Vaj KASTORI
Perdorimi:
Aplikohet ne buze dhe mund ta pershtatesh ne 2 variante:
-Opsioni 1 per efekt MAT: aplikohet Lip'Up lihet per 15 minuta dhe me pas aplikohet buzekuqi siper
-Opsioni 2 per efekt GLOSSY: aplikohet ne fillim buzekuqi qe perdorni zakonisht dhe me pas aplikohet direkt Lip'Up.
Mund te aplikohet disa here gjate dites.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori