NOVEXPERT SMOOTHING TONING MIST*100ML Trego me te zmadhuar

NOVEXPERT SMOOTHING TONING MIST*100ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT SMOOTHING TONING MIST*100ML

Spary me acid hialuronik me veti qeteuese dhe tonike. 
Prania e Acidit hialuronik i jep spray-t veti anti rrudhe. 
Ndihmon ne freskimin e lekures dhe fiksimin e make-up.

Permbajtja:

  • ADENOSINE - Veti anti rrudhe
  • Xhel ALOE VERA
  • LACTOBACILLUS FERMENT
  • RIBOSE - sheqer me veti anti rrudhe
  • ACID HIALURONIK
Perdorimi:
Mbahet rreth 30cm larg fytyres, mbyllen syte dhe sprucohet 2-3 here ne gjithe fytyren. Lihet te thahet per 10 sekonda.
Mund te perdoret pas heqjes se make-up, pas pastrimit te fytyres, per fiksimin e make-up, para ndonje trajtimi fytyre, per te freskuar ose hidratuar fytyren. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori