NOVEXPERT THE REPULP CREAM *40ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT THE REPULP CREAM *40ML

Krem hidratant me acid hialuronik per lekura te thata dhe normale-mix. Rezultati eshte nje veprim mbushes i lekures. 
Ka perqendrim te larte te Acidit Hialuronik me teksture te lehte. 

Permbajtja:

 • Ekstrakte ALARIA ESCULENTA- acid hialuronik dhe kolagjen nga ekstraktet e algave.
 • Xhel ALOE VERA
 • BIOSACCHARIDE GUM-2- veti anti rrudhe dhe zbutese
 • Ekstrakt BROKOLI
 • Ekstrakt CAJI JESHIL
 • Ekstrakt COMMIPHORA MUKUL 
 • GLYCERIN - veti hidratante
 • Ekstrakte te alges LAMINARIA OCHROLEUCA - veti anti rrudhe
 • Ekstrakt MOLLE me veti anti rrudhe
 • Ekstrakt GJEMBGOMARI
 • ACID HIALURONIK
 • TREHALOSIS- veti hidratante
 • Gjalp SHEA me veti ushqyese
 • Vaj LULEDIELLI e pasur me omega 6,9
Perdorimi:
Aplikohet ne gjithe fytyren dhe qafen 2 here ne dite ne mengjes dhe darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori