NOVEXPERT THE INSTANT LIFTING SERUM *30ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT THE INSTANT LIFTING SERUM *30ML

Serum me acid hialuronik me efekt liftin per te gjitha tipet e lekurave. Brenda 14 ditesh shihet nje ndryshim ne kompleksin e lekures. Lekura zbutet si rezultat i pranise se ekstrakteve te Acacia dhe Baobabit dhe prania e Acidit Hialuronik.

Permbajtja:

 • Ekstrakt ACACIA
 • Ekstrakt BAOBABI
 • ALCOHOL - agjent astringjent
 • Xhel ALOE VERA
 • ANHYDROXYLITOL - Booster Acid Hialuronik 
 • BIOSACCHARIDE GUM-2 - veti anti rrudhe dhe veti zbutese
 • Ekstrakt BROKOLI
 • Ekstrakt CAJI JESHIL 
 • GLYCERIN - agjent hidratues
 • LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT - anti rrudhe nga ektraktet e algave 
 • Ekstrakt nga farat e EVENING PRIMROSE
 • Ektrakt nga gjethet e PJESHKES
 • Ekstrakt nga farat e SHEGES
 • Ektrakt nga fruti i MOLLES - permireson shkelqimin e lekures
 • RHIZOBIAN GUM
 • Ekstrakt ROZMARINE
 • Ekstrakt MANAFERRE - permireson shkelqimin e lekures
 • EKstrakt GJEMBGOMARI
 • ACID HIALURONIK
 • TOCOPHEROL - vitamine E nga ekstraktet e sojes
 • XYLITOL
 • XYLITYLGLUCOSIDE
Perdorimi:
Aplikohet ne gjithe lekuren me levizje nga brenda jashte fytyres. Mjafton nje sasi e vogel te aplikohet. 
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori