NOVEXPERT RADIANCE LIFTING EYE CONTOUR *15ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L4,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT RADIANCE LIFTING EYE CONTOUR *15ML

Krem me efekt lifting per zonen rreth syve me vitamine C e pershtatshme per te gjitha tipet e lekurave.

Shfaq 2 lloje ekeftesh:
- Afatshkurter - Efekt lifitng gjate dites
- Afatgjate - Efekt anti rrudhe dhe zbutes gjate nates

Permbajtja:

 • ACACIA 
 • Ekstrakt BAOBABI
 • Xhel ALOE VERA
 • ASCORBYL GLUCOSIDE - derivat vitamine C me veti antioksidante
 • BIOSACCHARIDE GUM-2 - anti rrudhe dhe zbutes
 • Ekstrakt BROKOLI
 • Ekstrakt CAJI JESHIL
 • GLYCERIN - agjent hidratant
 • Ektrakt LAMINARIA OCHROLEUCA - veti anti rrudhe
 • Ekstrakt nga farat e EVENING PRIMROSE
 • RHIZOBIAN 
 • Ekstrakt ROZMARINE
 • Ekstrakt GJEMBGOMARI
 • ACID HIALURONIK
 • TOCOPHEROL - me vitamine E nga ektraktet e sojes

Perdorimi:
Aplikohet nje sasi e vogel e produktit ne zonen poshte syve dhe masazhohet zona nga brenda jashte. Aplikohet ne mengjes dhe ne darke

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori