NOVEXPERT EXPERT ANTI-AGING EYE CONTOUR *15ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT EXPERT ANTI-AGING EYE CONTOUR *15ML

Krem anti rrudhe per zonen rreth syve. Duke qene se epiderma e zones rreth syve eshte 4 here me e holle kjo eshte arsyeja pse zona ka nevoje per me shume perkujdesje. Novexpert sjell nje produkt qe ofron:

 • Mbrojtje: formule hipoalergjike
 • Rigjenerim: permban nje aminoacid i cili permireson cilesine e qelizave duke ndikuar ne rigjenerimin e tyre. 
 • Korrigjon: ekstrakt i algave qe rriten ne Fance parandalon dhe trajton rrudhat e zones rreth syve. Gjithashtu redukton rrathet e zinj dhe qeskat poshte syve. 
Permbajtja:
 • Ektrakt BAOBAB - agjent tensio aktiv
 • Xhel ALOE VERA
 • BIOSACCHARIDE GUM-2 - veprim anti rrudhe dhe qetesues
 • Ekstrakt BROKOLI
 • Ekstrakt CAJI JESHIL
 • Ekstrakt i alges CHLORELLA VULGARIS - agjent vazokonstriktor
 • GLYCERIN - agjent hidratues
 • Ekstrakt i lules HELICHRYSUM ARENARIUM - veprim anti rrudhe
 • Ekstrakt HELICHRYSUM ITALICUM - veprim anti rrudhe
 • Ektrakt LAMINARIA OCHROLEUCA
 • Ekstrakt i SHEGES
 • Ekstrakt i ROZMARINES
 • Ekstrakt i GJEMBGOMARIT
 • SODIUM COCOYL ALANINATE - agjent anti rrudhe
 • ACID HIALURONIK
 • TOCOPHEROL - vitamine E nga soja
 • TREHALOSIS - agjnet hidratant
Perdorimi:
Mjafton nje sasi shume e vogel produkti qe aplikohet 1 ose 2 here ne dite. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori