VICHY LIFTACTIV SPECIALIST GLYCO-C NIGHTPEEL AMP

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST GLYCO-C NIGHTPEEL AMP

Inovacion anti-age i cili targeton tipe te ndryshme hiperpigmentimi ( njolla te erreta, njolla nga mosha, dhe njolla nga aknet). Permban uje termal Vichy, acid Glikolik 10%, acid Hialuronik dhe vitamine CG. 

v_howto-01.png 

v_howto-02.pngHapet me kujdes ampula
v_howto-03.pngVendos aplikatorin plastik 
v_howto-04.pngLaget nje tampon pambuku me solucionin qe ka ampula
v_howto-05.pngAplikohet ne te gjithe lekuren e fytyres, qafes dhe zonen rreth syve.Masazohet e gjithe lekura. Lihet te perthithet per 30 sekonda para se te vazhdohet me rutinen e perkujdesjes se fytyres. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori