BIOGLAN VITAMINE C 1000MG+ ZINC 10MG *20TAB EFF Trego me te zmadhuar

BIOGLAN VITAMINE C 1000MG+ ZINC 10MG *20TAB EFF

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L900.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

BIOGLAN VITAMINE C 1000MG+ ZINC 10MG *20TAB EFF

Vitamine C 1000mg dhe 10mg zinc ne trajte tabletash eferveshente. 
Ndikon ne rritjen e sistemit imunitar dhe lufton formimin e radikaleve te lira. 

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi i 1 tablete ne dite, e cila tretet ne nje gote me uje.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori