PINGO WET WIPES *80PZ Trego me te zmadhuar

PINGO WET WIPES *80PZ

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L350.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

PINGO WET WIPES *80PZ

Letra të lagura të buta për pastrimin e lëkurës të bebit tuaj.

Letrat e lagura Pingo janë ekologjike, të çertifikuara me një locion me bazë Coco Glucoside (sapun i butë me origjinë natyrale), Aloe Vera dhe kamomil.

Nuk përmban parfum, fenoksietanol, paraben, emulsifikues PEG.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori