AVENT COPPETTE ULTRA COMFORT SCF254/13 *100PZ Trego me te zmadhuar

AVENT COPPETTE ULTRA COMFORT SCF254/13 *100PZ

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,550.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

AVENT COPPETTE ULTRA COMFORT SCF254/13 *100PZ

Kupeta gjiri shume te holla, shume perthithese dhe qe nuk lejojne rrjedhje te gjirit. E lene lekuren te thate dhe komforte. 


30 produkte të tjera në të njëjtën kategori