NOW VITAMIN C-500MG+ ROSE HIPS 500MG+40MG *100TAB Trego me te zmadhuar

NOW VITAMIN C-500MG+ ROSE HIPS 500MG+40MG *100TAB

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L1,470.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

NOW VITAMIN C-500MG+ ROSE HIPS 500MG+40MG *100TAB

Vitamina C është një nutrient esencial solubil dhe antioksidant i fuqishëm i mirënjohur për rolin e saj vital në sistemin imunitar. Vitamina C është një antioksidant shumë efektiv i cili mbron strukturat e trupit nga stresi oksidativ, gjithashtu është shumë e rëndësishme për prodhimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë esenciale për lëkurën, kockat dhe artikulacionet. Përmban gjithashtu trëndafil të egër, I cili është një burim natural I acidit askorbik.

Përdorimi: 1 tabletë 1 deri në 3 herë në ditë, mundësisht të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 100 tableta

 

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia %  vlerës ditore

Vitaminë C (Acid askorbik)

500 mg

556%*

Pluhur nga trëndafili i egër (Rosa canina)

40 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë, acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore) silicë, mbështjellje vegjetariane.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori