CURASEPT GEL PRIMI DENTI 20ML Trego me te zmadhuar

CURASEPT GEL PRIMI DENTI 20ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L750.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

CURASEPT GEL PRIMI DENTI 20ML

Xhel per qetesimin e gingivave tek bebet per daljen e dhembeve te pare.

Ka vetem komponente natyrale:

  • Kalendula - formon nje film mbrojtes tek gingivat dhe lufton inflamacionin. 
  • Malva - formon nje barriere mbrojtese ndaj baktereve dhe agjenteve irritues.
  • Acid Hialuronik - lufton inflamacionin dhe redukton dhimbjen duke promovuar rigjenerimin e mukozave.

Perdorimi:
Aplikohet disa here ne dite ne gingiva dhe masazhohet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori