ZINC 10MG *100 TABLETS Trego me te zmadhuar

ZINC 10MG *100 TABLETS

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L960.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ZINC 10MG *100 TABLETS

NOW ZINC *50 MG *100TAB

Zinku eshte mineral esencial per funksionin e shume organeve dhe sistemeve ne organizem perfshire sistemin kockor, muskular, neurologjik dhe endokrin. Zinku eshte i nevojshem ne shume reaksione enzimatike te lidhura me proteinat dhe metabolizmin e karbohidrateve. Gjithashtu luan rol kritik ne neutralizimin e radikaleve te lira dhe nje plakje te shendetshme. 

Perdorimi:
1 tablete ne dite 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori