LA ROCHE POSAY REDERMIC C PNM*40ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY REDERMIC C PNM*40ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,040.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY REDERMIC C PNM*40ML

Krem me vitamine C i cili ndihmon ne korrigjimin e rrudhave te thella, neutralizon tonin dhe forcon lekuren. I pershtatshem edhe per lekurat me sensitive. 
Vitamina C stimulon prodhimin e kolagjenit dhe forcon shtresen dermale te lekures. 

I pershtatshem per lekurat normale-miks. 

Veprimi i produktit perforcohet nga acidi hialuronik qe ka ne permbajtje si dhe manoza e cila ndihmon ne uniforzmizimin e ngjyres se lekures. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne fytyre dhe qafe duke shmangur zonen rreth syve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori