LIERAC LIFT INTEGRAL SERUM + CREAM +POUCH

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L11,570.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LIFT INTEGRAL SERUM + CREAM +POUCH

LIERAC LIFT INTEGRAL SERUM SUPERACTIVATED 30ML
Stimulues toniciteti
 I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky serum  eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasur me nje peptid bimor tonifikues per nje efekt lifting te fuqizuar. Nje teksture serum-xhel qe permbledh dy polimere natyrale per nje efekt lifting te menjehersem.

Nje arome e fresket dhe e kendshme e bimeve te bardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

 Aplikohet ne mengjes dhe darke mbi lekure te paster duke evituar konturin e syve.

Principet aktive:

  • Ekstrakt Mogano-Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.
  • Ekstrakti tulipanit lejla-Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.
  • Koncentrati Hyalu-3-Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)
  • Peptide vegjetale
  • Efekt lift-filler I shumefishuar

LIERAC LIFT INTEGRAL SCULPTING LIFT CREAM 50ML
Efekt lifting qe duket cdo dite
I inspiruar nga teknikat estetike te kombinuara liting+injeksion, ky krem dite eshte nje nderthurje mes principeve aktive te bimeve me efekt lifting e voluminizues (ektrakt mogano+ekstrakt tulipani lejla) dhe koncentratit Hyalo-3 me veprim anti-age, i pasur me vaj Tiare me veti hidratuese.     
Nje teksture innovative e cila permbyll dy polimere natyrale te cilet formojne nje film ne siperfaqen e lekures per nje efekt lifting te menjehershem.
Nje arome e fresket dhe e kendshme lulesh tebardha, gelsomini Arabise, dru Sandali per nje prekje femerore.

Aplikohet ne mengjes dhe darke duke evituar konturin e syve.

Principet aktive:

  • Ekstrakt Mogano-Vepron mbi sintezen e collagjenit XVIII, pergjegjes per mbajtjen e tre shtresave te lekures, per nje veprim lifting mbi zonat e relaksuara.
  • Ekstrakti tulipanit lejla-Vepron mbi sintezen e mbi 30 proteinave thelbesore mbi materjen extra qelizore(MEC) te dermes, duke luajtur nje rol kryesor ne riorganizimin, ne sasine dhe strukturen e MEC, per nje efekt voluminizues.
  • Koncentrati Hyalu-3-Anti-age (mbushes-lemues-hidratues)
  • Vaj I luleve Tiare-Veprim hidratues

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori