LIERAC SUPRA RADIANCE SERUM + CREAM +POUCH

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L6,825.00

Pagesë me para në dorë

L9,100.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUPRA RADIANCE SERUM + CREAM +POUCH

LIERAC SUPRA RADIANCE SERUM DETOX *30ML

Ky serum bashkon ekstraktin e Marrubit te bardhe, i cili lufton plakjen dermo-toksine, dhe koncentratit Hyalu-3 anti-rudhe. Formula e tij eshte e pasur me ekstrakte te boceve te Gojit, nje super frut anti-oksidues, dhe ekstraktit te Empetros te zi per te aktivizuar mikro qarkullimin.
Teksture e bute me efekt levigues dhe lekure e bukur qe duket menjehere(fale pigmenteve shkelqyes te madreperles dhe pluhurit soft-focus)
 Perberesit kryesor:

  • Marrubio bianco rinovues qelizor-Veprim qe imiton Nrf2-: veprim detox, parandalon formimin e toksinave te reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
  • Concentrato Hyalu-3-Anti-rudhe (zbutes-hidratues-mbushes)
  • Ekstrakt i boceve te Gojit-I pasur me polisakaride, flavonoide dhe vitamina per nje veprim super anti-oksidues.
  • Ekstrate te Empetro i zi - Aktivizon mikroqarkullimin

Menyra e perdorimit:
Aplikohet ne mengjes dhe darke duke evituar zonen e syve, perpara kremrave te rutines tuaj LIERAC.
Tundeni mire para perdorimit

LIERAC SUPRA RADIANCE CREAM PS* 50 ML
Lierac Supra Radiance krem është një krem ​​dite që ndihmon në detoksifikimin dhe korrigjimin e rrudhave duke rinovuar  lëkurën.

Linjë e cila inspirohet nga zbulimet e biologjise qelizore  dhe e ideuar për parandalimin e plakjes se parakoheshme qelizore me anë të

  • Detoksifikimit
  • Riaktivizimit qelizor duke nxitur sintezën e nevojshme për energji.

Përgjegjësi kryesor me veprim anti-toksik është proteina NRF2 ,e cila është përgjegjëse në aktivizimin e proceseve natyrale detoksifikuese ,parandalon krijimin e toksinave të reja .


Formula Supra Radiance Cream permban :

  • Horehound te bardhe e ngjashme ne strukture me proteinen NRF2 
  • Hyalu3(acid hyaluronic me peshë molekulare të madhe ,acid hyaluronic i mikrokapsuluar si dhe ekstrakt agave i ngjashëm me acid hyaluronic qe penetron deri në dermë )
  • Estratto di sofora del Giappone  Anti-oksiduese
  • Olio di Marula-Hidratues

Keto elemente realizojne :

1- Detoksifikim
2- Rigjenerim qelizor
3- Hidratues ,tonifikim dhe efekt "filler" per nje kohe te gjate

Përbërësit e saj aktive kanë një efekt qetësues të menjëhershëm, linjë e frymëzuar nga kremrat e gjumit aziatikë që japin efekt zbutës, freski dhe rehati.

Prej muajit të parë të aplikimit, shkëlqimi i lëkurës riaktivizohet. Rrudhat  janë zbutur.

Mënyra e përdorimit : 

Aplikojeni ne mengjes ne fytyre te paster

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori