PHYTOKERATINE REPAIRING HEAT SPRAY *150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,077.50

Pagesë me para në dorë

L2,770.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE REPAIRING HEAT SPRAY *150ML

Riparon dhe forcon floket e demtuar. 
Spray termo-protektiv riparon floket e demtuar dhe njekohesisht mbron nga nxehtesia dhe demtimi nga stilimet e krehjet. 
E pasuruar me keratine vegjetale dhe acid hialuronik siguron nje hidratim optimal. Ekstrakti i rrushit ka veti termoprotektive. 

Permbajtja:

  • Keratine vegjetale
  • Ekstrakte te rrushit-veti termo-protektive


Perdorimi:
Aplikohet ne floke te njome ne gjatesi te flokut dhe ne maja. Me pas floku krihiet dhe stilohet si normalisht. Perdoret edhe para krehjes ose drejtimit te flokeve nga perdorimi i pjastres ose thareses. Mund te perdoret dhe ne floke te thate per te lehtesuar modelimin. 
Lihet ne floke nuk sheplahet.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori