PHYTOKERATINE REPAIRING CARE MASK *150ML Trego me te zmadhuar

PHYTOKERATINE REPAIRING CARE MASK *150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,077.50

Pagesë me para në dorë

L2,770.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOKERATINE REPAIRING CARE MASK *150ML

Riparon floket e demtuar. Maske me teksture kremoze e cila roparon fibrene  flokut fale keratines vegjetale qe ka nepermbajtje e cila eshte shume e ngjashme me keratinen e flokut.
Ceramidet e orizit zbusin fibren e flokut dhe e riparojne. 

Permbajtja:

  • Keratine vegjetale
  • Ceramidet nga orizi me veti hidratuese dhe zbutese
Perdorimi:
Pas perdorimit te shampos aplikohet ne gjatesi te flokut dhe ne maja. Per nje trajtim te shpejte lihet 1-2 minuta dhe shpelahet. Ndersa per nje trajtim me intensiv lihet 5-7 minuta dhe shpelahet.
Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori