ADRIEN GAGNON VITAMINE B12 1000MCG *100TABL Trego me te zmadhuar

ADRIEN GAGNON VITAMINE B12 1000MCG *100TABL

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,560.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ADRIEN GAGNON VITAMINE B12 1000MCG *100TABL

Vitamina B-12 eshte nje vitamine e tretshme ne uje, e cila ndihmon ne mirembajtjen e sistemit nervor dhe ne prodhimin e energjise nga proteinat dhe yndyrnat. Gjithashtu ndihmon ne sintezen e ADN-se gjate ndadrjes qelizore. 

Pa gluten, pa laktoze dhe pa sheqer. 

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi i 1 tablete ne dite ne mengjes per femije mbi 6 vjec dhe te rritur. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori