VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST*50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,015.00

Pagesë me para në dorë

L5,900.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST*50ML

Krem dite i cili targeton te gjitha shenjat e moshes te cilat lidhen me humbjen e kolagjenit. Me kalimin e moshes ulet niveli i kolagjenit ne organizem duke bere qe ne lekure te shfaqen shenja ne trajten e rrudhave. Kremi Vichy stimulon prodhimin e kolagjenit ne lekure dhe lufton shenjat e plakjes duke dhene nje efekt lifting ne rrudha dhe duke theksuar konturet e fytyres. 

Permban peptide antiage te tipit I dhe II dhe gjithashtu vitamine C.

Perdorimi:
Aplikohet ne nje shtrese te holle ne lekure ne mengjes duke shmangur zonen rreth syve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori