MILUPA APTAMIL AR LATTE*400G Trego me te zmadhuar

MILUPA APTAMIL AR LATTE*400G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA APTAMIL AR LATTE*400G

Qumeshti i gjirit eshte qumeshti me i pershtatshem per te porsalindurit. Permban vlerat e nevojshme ushqyese per zhvillimin e bebes dhe formimin e nje sistemi imunitar te shendetshem.
Refluksi eshte dukuria e rikthimit ne ezofag te permbajtjes se stomakut, pas ushqimit. Aptamil Antirefkuls eshte qumesht me viskoz dhe ka tendence te qendroje me gjate ne stomak dhe te shmange problemet me refluksin. Eshte i pasur me Omega3, Omega 6 dhe nukleotide. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori