SENSODYNE DENTIF SENSITIVITY & GUM *75ML Trego me te zmadhuar

SENSODYNE DENTIF SENSITIVITY & GUM *75ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L560.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SENSODYNE DENTIF SENSITIVITY & GUM *75ML

Sensodyne paste dhembesh me funksion te dy-fishte. Mbron dhembet nga hipersensibiliteti(ndjeshmeria ndaj te ftohtit dhe te ngrohtit), nderkohe eshte edhe delikate per mishrat e dhembeve. Nuk irriton gengivat dhe i mbron ato.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori