SOLGAR MAGNESIUM+B6 *100TAB Trego me te zmadhuar

SOLGAR MAGNESIUM+B6 *100TAB

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,850.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SOLGAR MAGNESIUM+B6 *100TAB

Suplement me permabjtje magnez dhe vitamine B6. 
Mazgnezi ndihmon ne transportin dhe perthithjen e Kalciumit. Gjithashtu magnezi ndihmon ne clirimin e energjise ne nivel qelizor. Ndihmon ne funksionin e sistemit nervor dhe muskulor. 
Vitamina B6 ndihmon sistemin nervor. 

Perdorimi:
Keshillohen te perdoren 3 tableta ne dite.

Produkt vegan, pa laktoze, pa gluten.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori