DR.CICCARELLI CREMA MANI NUTRI IGIENIZZANTE *75ML Trego me te zmadhuar

DR.CICCARELLI CREMA MANI NUTRI IGIENIZZANTE *75ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L450.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DR.CICCARELLI CREMA MANI NUTRI IGIENIZZANTE *75ML
Krem duarsh me veti disinfektuese duke parandaluar dhe eliminuar prezencen e baktereve apo viruseve me te cilat mund te ndodhemi ne kontakt gjate dites ne vende publike si transporti publik apo siperfaqe ne qendra tregetare etj.
Permban octenidine clorhidrat i njohur per vetite e tij antibakteriale, anti mykotike dhe  tea tree oil si purifikues natyral me veti antimikrobike.
Respekton PH e lekures duke e lene te bute dhe me arome te lehte
Ushqen dhe mbron barrieren e lekures duke mos prekur filmin lipidik per te parandaluar tharjen apo skuqjen e lekures.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori