CH AMMORB CONCENTRATO SENSITIVE *750ML Trego me te zmadhuar

CH AMMORB CONCENTRATO SENSITIVE *750ML

Produkt i ri

17 Artikuj

In stock

L320.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

CH AMMORB CONCENTRATO SENSITIVE *750ML

Zbutes per rrobat e femijeve i cili siguron jo vetem butesi, por dhe freski dhe arome te kendshme pa shkaktuar irritim ne lekuren e te vegjelve. 
Largon njollat dhe aromat e pakendshme nga rrobat pa i demtuar ose ndikur ne ngjyren e rrobave. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori