LIL CRITTERS IMMUNE C ,ZN, VIT D *60GUMMIES Trego me te zmadhuar

LIL CRITTERS IMMUNE C ,ZN, VIT D *60GUMMIES

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIL CRITTERS IMMUNE C ,ZN, VIT D *60GUMMIES

Kompleks vitaminash C, D dhe zink ne trajte haribosh e pershtatshme per femije. 
Vitamina C ndihmon ne rritjen e imunitetit.
Zinku ndihmon ne veprimtarine e qelizave. 

Pa embelsues artificial, pa ngjyrues artificial, pa gluten dhe pa laktoze. 

Perdoren 1-2 haribo ne dite. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori