BIODERMA SEBIUM H2O MICELLARE *500ML(POMPE INVERS) Trego me te zmadhuar

BIODERMA SEBIUM H2O MICELLARE *500ML(POMPE INVERS)

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,370.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIODERMA SEBIUM H2O MICELLARE *500ML(POMPE INVERS)

Uje micelar (pastrues) i pershtatshem per lekura mikse me tendence te yndyrshme. Imiton perberjen natyrale te lekures dhe largon makeup-in me efektshmeri. 
Permban kompleksin sebo-rregullator Fluidactiv, i cili pastron lekuren duke mos i lene poret te bllokohen. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke me ane te nje diskete pambuku. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori