AVENE FLUIDE SPORT SPF 50+ *100ML Trego me te zmadhuar

AVENE FLUIDE SPORT SPF 50+ *100ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE FLUIDE SPORT SPF 50+ *100ML

Mbrojtes per lekuren e fytyres dhe te trupit ne trajte fluidi me faktor mbrojtes SPF 50. I pershtatshem per personat qe kryejne aktivitete fizike dhe sportive intensive. 
Nuk ngjit dhe nuk le shenja te bardhe ne lekure. Shume rezistent ndaj ujit dhe djersitjes. 

  • Permban sistem te patentuar prej 4 filtrash mbrojtes me spekter te gjere mbrojtje kunder rrezatimit UVA/UVB dhe qe zgjat ne kohe.
  • Kompleks anti oksidant ( Pre-tocopheryl + Pro-taurine) per te mbrojtur lekuren nga stresi oksidativ. 
  • Uje termak Avene me veti qetesuese, hidratuese dhe zbutese. 

Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe me pas cdo 2 ore sipas nevojes.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori