AVENE STICK ZONES SENSIBLES SPF 50+ *8GR

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,950.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE STICK ZONES SENSIBLES SPF 50+ *8GR

Stick mbrojtes nga dielli per zonat me sensitive. 
Perdoret ne zonen e syve, vesheve, buzeve dhe zonave te tjera delikate per nje mbrojtje sa me efikase ndaj rrezatimit te demshem. 

Perdorimi:
Aplikohet 15 minuta para ekspozimit. Riaplikohet sa me shpesh gjate dites. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori