NOW ZINC *50 MG *100TAB Trego me te zmadhuar

NOW ZINC *50 MG *100TAB

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,250.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOW ZINC *50 MG *100TAB

Inku eshte mineral esencial per funksionin e shume organeve dhe sistemeve ne organizem perfshire sistemin kockor, muskular, neurologjik dhe endokrin. Zinki eshte i nevojshem ne shume reaksione enzimatike te lidhura me proteinat dhe metabolizmin e karbohidrateve. Gjithashtu luan rol kritik ne neutralizimin e radikaleve te lira dhe nje plakje te shendetshme. 

Perdorimi:
1 tablete ne dite 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori