BEURER ACTIVITY SENSOR AS97

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L7,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BEURER ACTIVITY SENSOR AS97

Sensori i aktivitetit eshte shume i pershtatshem ne monitorimin e aktivitetit fizik si dhe ne analizen e gjumit. Ben matje te pulsit. 

 • Monitorimi kryhet nepermjet aplikacionit "Beurer HealthManager" ku te dhenat transferohen nepermjet Bluetooth. 
 • Matje te pulsit.
 • Lajmerime per telefonata, mesazhe dhe notification nga aplikacionet Facebbok de Whatsapp.
 • Sensori i aktivitetit monitoron cdo aktivitet fizik dhe cilesine e gjumit.
 • Mat numrin e hapave, distancat ne ecje, konsumin e kalorive, kohezgjatjen e aktivitetit.
 • Mat kohezgjatjen e gjumit dhe levizjet gjate gjumit.
 • Funksion Selfie i lidhur me kameran e smartphone.
 • Indikator per oren, daten dhe nivelin e baterise. 
 • Memorie per 15 dite dhe 15 nete.
 • Funksion alarm me vibrim 
 • Rezistent ndaj ujit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori