BEURER ACTIVITY SENSOR AS87

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BEURER ACTIVITY SENSOR AS87

Sensori i aktivitetit eshte shume i pershtatshem ne monitorimin e aktivitetit fizik si dhe ne analizen e gjumit. Sjell njoftime per telefonata dhe mesazhe kur lidhet me aparat smartphone. 

  • Lajmerime per telefonata, mesazhe dhe notification nga aplikacionet Facebbok de Whatsapp.
  • Monitorimi kryhet nepermjet aplikacionit "Beurer HealthManager" ku te dhenat transferohen nepermjet Bluetooth.
  • Sensori i aktivitetit monitoron cdo aktivitet fizik dhe cilesine e gjumit.
  • Mat kohezgjatjen e gjumit dhe levizjet gjate gjumit.
  • Indikator per oren, daten dhe nivelin e baterise. 
  • Memorie per 15 dite dhe 15 nete.
  • Funksion alarm me vibrim 
  • Mat numrin e hapave, distancat ne ecje, konsumin e kalorive, kohezgjatjen e aktivitetit.
  • Rezistent ndaj ujit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori