ZANZARELLA AMBIENTE PIASTRINE *30PZ Trego me te zmadhuar

ZANZARELLA AMBIENTE PIASTRINE *30PZ

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L450.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ZANZARELLA AMBIENTE PIASTRINE *30PZ

Piastrina permban Piretroid (ekstrakt) i cili vepron ndaj mushkonjave te thjeshta dhe mushkonjave tiger. E profumuar me vaj Mente, Eukalipt dhe Geranium. 

Efikase per 480 ore (60 nete). 
 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori