LIERAC TEINT PERFECT SKIN BEIGE DORE 03 *30ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,890.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC TEINT PERFECT SKIN BEIGE DORE 03 *30ML

Laboratoret Lierac kane bashkepunuar me Make-Up artiste ne menyre qe te gjehet formula ideale per fondatinen qe ofron. 
Neutralizon shenjat ne lekure duke i ofruar lekures butesi. E lehte dhe e shpejte per t'u aplikuar, pershtatet shume mire ne lekure dhene lene nje lekure te njetrajtshme ne pamje. 
Nje teksture e ndermjetme midis nje kremi me ngjyre dhe fondatines. Le nje efekt te lehte mat ne lekure dhe nejkohesisht i jep lekures dhe shkelqimin qe ka nevoje. 

Permbajtja:

  • Cristalline pro - lejon lekuren te shfaqe nuancat e saj me te bukura. Stimulon sintezen e alfa-kristalines proteine e cila ndihmon ne korigjimin e ngjyres se lekures.
  • Hyalu 3 - kompleks acidi hialuronik i cili vepron ne siperfaqe dhe thellesi te lekures. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori