LIERAC MESOLIFT ANTIFATIGUE REMINERALISANTE *40ML Trego me te zmadhuar

LIERAC MESOLIFT ANTIFATIGUE REMINERALISANTE *40ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,095.00

Pagesë me para në dorë

L5,460.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MESOLIFT ANTIFATIGUE REMINERALISANTE *40ML

E bazuaar ne tekniken e mesoterapise, ky krem lufton shenjat e lodhjes se lekures. Idelae per lekura nen stres dhe te lodhura. 

Formula e saj permban kompleksin AHA me veprim eksfoliues dhe acid hialuronik me veprim hidratues dhe zbutes. Magnezi qe ka ne permbajtje i jep veprim kunder lodhjes dhe energjizant. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke, i vetem ose i kombinuar me serumin Lierac Mesolift C15.  

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori