LIERAC MESOLIFT C15 REVITAL * 2*15ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L6,077.50

Pagesë me para në dorë

L7,150.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MESOLIFT C15 REVITAL * 2*15ML

Serum i pershtatshem per meshkuj dhe femra te cdo lloj moshe, per te larguar shenjat e stresit te shfaqura ne lekure. 
Permban 15% vitamine C e cial lufton stresin oksidativ dhe radikalet e lira. Nderkohe stimulon dhe sintezen e kolagjenit duke permiresuar elasticitetin e lekures.
Gjithashtu ka ne permbajtje disa oligo-elemente te cilat i japin lekures energji. 
Aminoacidet dhe acidi hialuronik qe ka ne permbajtje i japin lekures hidratimin per te cilin ka nevoje.

Perdorimi:
Aplikohet 2 here ne dite. Ne ditet me diell pas perdorimit te serumit duhet te perdoret nje mbrojtes kunder diellit me faktor te larte. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori