LIERAC MESOLIFT C15 REVITAL * 2*15ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L7,150.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MESOLIFT C15 REVITAL * 2*15ML

Serum i pershtatshem per meshkuj dhe femra te cdo lloj moshe, per te larguar shenjat e stresit te shfaqura ne lekure. 
Permban 15% vitamine C e cial lufton stresin oksidativ dhe radikalet e lira. Nderkohe stimulon dhe sintezen e kolagjenit duke permiresuar elasticitetin e lekures.
Gjithashtu ka ne permbajtje disa oligo-elemente te cilat i japin lekures energji. 
Aminoacidet dhe acidi hialuronik qe ka ne permbajtje i japin lekures hidratimin per te cilin ka nevoje.

Perdorimi:
Aplikohet 2 here ne dite. Ne ditet me diell pas perdorimit te serumit duhet te perdoret nje mbrojtes kunder diellit me faktor te larte. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori