LA ROCHE- POSAY EAU MICELLAIRE ULTRA 400 ML 1+1 GR Trego me te zmadhuar

LA ROCHE- POSAY EAU MICELLAIRE ULTRA 400 ML 1+1 GR

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,340.00

Pagesë me para në dorë

L2,600.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE- POSAY EAU MICELLAIRE ULTRA 400 ML 1+1 GR

La Roche-Posay Sensitive Skin Micellar Solution eshte i pershtatshem per femra dhe meshkuj me lekure delikate. Pastron nga papastertie dhe heq me delikatese make-up. Agjentet pastrues jane perzgjedhur me kujdes per te patur nje tolerance optimale. Ky produkt ka PH fiziologjik dhe eshte i pasur me ujrat termale te LA ROCHE POSAY.

MENYRA E PERDORIMIT.
Aplikohet ne fytyre edhe tek syte me nje pambuk dhe nuk shpelahet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori